Krizový štáb napsal poslancům

Odborový svaz dál aktivně sleduje vývoj v nemocnicích, vede jednání na centrální úrovni i v regionech a pokračuje v práci v krizovém štábu. Ten se v pondělí 13. května obrátil dopisem na poslankyně a poslance kvůli schvalování zdravotně pojistných plánů zdravotních pojišťoven na rok 2013.

Dopis viz níže jako přílohu ke stažení.

Aktuality 28. 8. 2024 / 20:07

Na vydírání ze strany vlády odboráři při jednání o platech nepřistoupili

O zvýšení platových tarifů zaměstnanců veřejných služeb a veřejné správy jednali odboráři s představiteli vlády v úterý 27. a ve středu 28. srpna odpoledne. Odboráři na vyděračský návrh vlády nepřistoupili.

Aktuality 28. 8. 2024 / 11:21

Lidé a stát vaši práci nutné potřebují, ale vláda na vaše platy kašle. OZVĚTE SE!

Vláda zaměstnance, kteří poskytují veřejné služby a zajišťují chod státu, dlouhodobě ignorovala, i přes obrovskou inflaci odmítala zvýšit jejich platové tarify. Teď zvýšení slibuje, ALE jen někomu.

Aktuality 26. 8. 2024 / 15:15

Jaká je práce v sociálních službách? Poslechněte si to!

OS žádá zvýšení platových tarifů zaměstnanců pečujících o klienty sociálních služeb, podle vlády ale letos nemají dostat přidáno ani korunu. Co říkají o práci v sociálních službách a o její náročnosti? Poslechněte si to!