Co jsme zvládli v minulém období? Podívejte se!

Před listopadovým sjezdem odborového svazu v roce 2022 jsme bilancovali práci OS v uplynulém čtyřletém období. A je opravdu úctyhodná! Děkujeme vám všem, kteří jste se o to přičinili.

Podívejte se, co vše jsme společně dokázali, a řekněte o tom svým kolegyním a kolegům.

Abychom mohli být podobně úspěšní i v budoucnu, musíme být silným a početným svazem.

Aby se to povedlo, záleží na každé odborové organizaci, na každém z nás. Těšíme se na příští spolupráci a na nové členy a členky v našich řadách.

Aktuality 15. 7. 2024 / 19:23

Tzv. dobrovolné kompetence zdravotnických záchranářů v ČR

Časy se mění a roste poptávka po vyšších kompetencích zdravotnických záchranářů. Ovšem změny musí nejprve nastat v legislativě a teprve potom se mohou zavádět v praxi a ne opačně.

Aktuality 14. 7. 2024 / 21:04

iWorCon pro zlepšení podmínek zaměstnanců v sociálních službách

EPSU, výbor sektorového sociálního dialogu pro sociální služby (EPSU HSS) a Federace evropských sociálních partnerů (FESE) se zasadily o projekt pro zaměstnance v sociálních službách pod názvem iWorCon.

Aktuality 12. 7. 2024 / 14:43

Změny u DPP a DPČ od 1. 7. 2024

Oblast dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, tj. dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), zasáhla od konce roku 2023 řada zásadních změn.