Blahopřejeme Martině Hvozdenské

Zaměstnanci Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně vybírali v anketě „Osobnosti nemocnic Zlínského kraje očima kolegyň a kolegů 2022“ osobnosti nominované v kategoriích lékař/lékařka, nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice a nezdravotnická profese.
Mezi oceněnými byla 15. listopadu v kategorii nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice také všeobecná sestra plicního oddělení a předsedkyně MO OSZSP ČR ve zlínské nemocnici Martina Hvozdenská, která je zároveň členkou krajské rady Zlínského kraje.
Oceněné kolegyni patří velká gratulace všech členů krajské rady.
Martinko, blahopřejeme!
Foto Ladislav Kucharský

Aktuality 5. 3. 2024 / 7:34

KR jednala s náměstkyní Sehnalovou o zdravotnictví

V pondělí 26. února jednali členové krajské rady Zlínského kraje s náměstkyní hejtmana pro zdravotnictví MUDr. Olgou Sehnalovou, MBA.

Aktuality 30. 10. 2023 / 8:56

Brífink po krajské konferenci odborářů ze Zlínského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací ze Zlínského kraje ve čtvrtek 26. října se členové krajské rady a předsedkyně odborového svazu Dagmar Žitníková sešli s novináři

Aktuality 27. 10. 2023 / 17:52

Zlínská krajská konference – 26. 10. 2023

Krajská konference OS odborových organizací ze Zlínského kraje se konala ve čtvrtek 26. října.