Nový benefit pro členy OS a jejich rodinné příslušníky: pobyty v Itálii

Cestovní kancelář Balancestep (CK) zastoupená PaedDr. Václavem Marešem nabídla odborovému svazu spolupráci. Výsledkem spolupráce je nový benefit pro členy OS a jejich rodinné příslušníky, a to zájezdy a rekreační pobyty v Itálii za speciální cenovou nabídku. Cestovní kancelář se specializuje na skupinové zájezdy do Itálie a působí již 30 let na pobřeží regionu Marche, v provincii Fermo.

Proč Itálie? Země nabízí dovolenou odpočinkovou, aktivní i poznávací. Proč provincie Fermo? Pro výhodnou polohu, místo obklopené mořem (Jadran) a plážemi oblázkovými i písčitými, řadou skalních městeček tyčících se nad krajinou protkanou cyklostezkami, olivovými háji a vinicemi, místo s možností agroturistiky a sportovního i kulturního vyžití. Aktivní vyžití nabízejí bazény, sportoviště, paddleboard, půjčovna kol, výlety do okolí a nedaleké Sibiliny hory umožňují i jiné aktivity mimo plavání v moři či slunění na plážích. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětská hřiště a nechybí ani kulturní památky.

Ubytování pro účastníky zájezdů je zajištěno v chatkách, apartmánech nebo mobilhomech s vlastním sociálním zařízením. Ubytovací kapacity jsou vybaveny lůžkovinami, kuchyňská část nádobím, ledničkou a plynovým sporákem, na přání je jednou týdně zdarma zapůjčen gril. Autobusovou dopravu zajišťuje CK od pátku do neděle následujícího týdne. Leteckou dopravu nebo vlastní autobusovou dopravu je možné realizovat pouze po konzultaci s vedením CK. Stravování CK nabízí formou polopenze, plné penze nebo je možné i stravování vlastní.

Pro příští rok CK nabídla pro členy OS tyto termíny v hlavní sezóně (HS) a mimosezónu (MS):

Speciální cenová nabídka pro 10denní zájezd při kapacitě 55 osob

• 6. – 9. 7. 2023 (HS)

Cena (ubytování a doprava):

• bez stravy: 7 500 Kč/osobu
  • s polopenzí: 9 800 Kč/osobu
  • s plnou penzí: 10 500 Kč/osobu
  • děti do 10 let sleva 800 Kč/dítě

Speciální cenová nabídka pro 10denní zájezd při kapacitě 55 osob

• 6. – 25. 6. 2023 a 1. 9. – 10. 9. 2023 (MS)

Cena (ubytování a doprava):

• bez stravy: 6 900 Kč/osobu
  • s polopenzí: 8 200 Kč/osobu
  • s plnou penzí: 8 900 Kč/osobu
  • děti do 10 let sleva 500 Kč/dítě

Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu platí pouze dopravu 3200 Kč.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte CK Balancestep, PeadDr. Václava Mareše (www.ckbalancestep.cz) a uveďte, že jste z OSZSP ČR. Každá základní odborová organizace (ZO) si zajišťuje zájezd samostatně, OS nebude koordinovat spolupráci mezi ZO a CK.

A už nezbývá než popřát šťastnou cestu, skvělé zážitky a pohodovou dovolenou na italském pobřeží!

Aktuality 2. 1. 2023 / 18:11

Odborové organizace a datové schránky od 1. 1. 2023

Od 1. 1. 2023 musí mít všechny odborové organizace evidované v OSZSP ČR datovou schránku.

Aktuality 14. 12. 2022 / 17:57

Členské příspěvky odborové organizaci jako odečitatelná položka od základu daně z příjmu

Za rok 2022 je možné při ročním zúčtování záloh na daň z příjmů zaměstnavatelem od základu daně odečíst členské příspěvky zaplacené odborové organizaci.

Aktuality 12. 12. 2022 / 17:45

Evidence skutečných majitelů

Evidence skutečných majitelů je informační systém veřejné správy, jehož správcem je Ministerstvo spravedlnosti.