OS KOVO uspořádal demonstraci v Ostravě, zúčastnil se i náš OS

Demonstraci proti asociálním záměrům vlády na úspory, které by dopadly především na zaměstnance, rodiny s dětmi  a zdravotně postižené, uspořádal v úterý 27. června v Ostravě OS KOVO. Na akci vystoupil také předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. Zúčastnili se rovněž zástupci dalších odborových svazů, například horníků, stavbařů či odborářů z mladoboleslavské Škody Auto a také členů OS zdravotnictví a sociální péče ČR. Akce se zúčastnili také zástupci partnerských odborů z Rakouska.

Záznam demonstrace najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=6c8eWvxMtSU&t=3534s

Aktuality 3. 11. 2023 / 8:02

Brífink po konferenci odborářů z Moravskoslezského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací Moravskoslezského kraje v úterý 31. října se jejich účastníci sešli na krátkém brífinku s novináři.

Aktuality 2. 11. 2023 / 17:08

Moravskoslezská krajská konference – 31. 10. 2023

Krajská konference OS odborových organizací z Moravskoslezského kraje se konala v úterý 31. října v Ostravě.

Aktuality 12. 10. 2022 / 5:41

Moravskoslezská krajská konference OS – 11. 10. 2022

Moravskoslezská krajská konference jednala v úterý 11. října.