Lidé a stát vaši práci nutné potřebují, ale vláda na vaše platy kašle. OZVĚTE SE!

Vláda zaměstnance, kteří poskytují veřejné služby a zajišťují chod státu, dlouhodobě ignorovala, i přes obrovskou inflaci odmítala zvýšit jejich platové tarify. Vláda dlouhodobě ignorovala všechny výzvy odborů k jednání.

Teď zvýšení tarifů slibuje, ALE jen někomu, jen těm kteří mají tarify úplně nejnižší.

Ostudné platové tarify sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách (a mnoha dalších profesí) nechce letos zvýšit ANI O KORUNU!

Odborový svaz s tím ostře nesouhlasí a požaduje zvýšení platových tarifů pro všechny zaměstnance veřejných služeb a veřejné správy.

Podpořte ho! OZVĚTE SE! Řeknětě politikům, jak náročná je vaše práce a kolik za ni dostáváte!

Šiřte naše letáky, které podporují zvláště sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách, kteří se denně starají o bezmocné klienty. Najdete je níže ve fotogalerii.

Aktuality 8. 8. 2024 / 21:13

Peníze pro zdravotníky mohou pocházet i z daní na tabák

Rozhovor časopisu Medical Tribune s předsedkyní Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníkovou.

Aktuality 2. 8. 2024 / 17:53

Problematika pracovnělékařských prohlídek

V posledních několika letech proběhly některé změny ohledně pracovnělékařských prohlídek a jejich konání včetně periodicity a další změny se chystají.

Aktuality 30. 7. 2024 / 20:08

Odměňování v sociálních službách: už je pět minut po dvanácté!

Katastrofální odměňování v sociálních službách (a nejen v nich) bylo v úterý 30. července tématem tiskové konference OS zdravotnictví a sociální péče ČR.