Zemřela kolegyně a kamarádka Ivana Frolichová

Jsou věty, které se píší jednoduše, lehce. A pak jsou sdělení, která nás bolí. Se zármutkem a bolestí oznamujeme, že už nikdy mezi nás nepřijde naše kamarádka, kolegyně, předsedkyně odborové organizace v břeclavské nemocnici a členka krajské rady Jihomoravského kraje paní Ivana Frolichová.

Zemřela náhle, plná života, energie a ochoty pomáhat jiným. Byla to úžasná žena s velkým srdcem a krásným úsměvem. Vzpomínky na to, co jsme spolu prožili, zůstanou v nás, a není toho málo.

Ivanko, děkujeme Ti za všechny kolegy a kolegyně za Tvoji práci a lásku, kterou jsi rozdávala lidem kolem sebe. Nezapomeneme. Upřímnou soustrast celé rodině.

Aktuality 11. 12. 2023 / 11:54

KR a odboráři z nemocnic jednali s hejtmanem Grolichem

Krajská rada, předsedové odborových organizací OS z nemocnic a členové LOK se v úterý 14. listopadu sešli s jihomoravským hejtmanem Janem Grolichem a radním pro zdravotnictví Karlem Podzimkem.

Aktuality 7. 11. 2023 / 21:29

Brífink po krajské konferenci odborářů z Jihomoravského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací z Jihomoravského kraje se v úterý 7. listopadu v Brně sešli její účastníci s novináři.

Aktuality 7. 11. 2023 / 20:19

Jihomoravská krajská konference – 7. 11. 2023

Krajská konference OS odborových organizací z Jihomoravského kraje se konala v úterý 7. listopadu v Brně.