Červenec 2017

27. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se zúčastnila jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou a ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou na téma odměňování zaměstnanců ve veřejných službách.

26. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s místopředsedou OS Lubomírem Franclem sešli se zástupci polské organizace C.O.O.Z., aby projednali možnosti spolupráce v oblasti technik náboru členů.

25. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se spolu s předsedou LOK-SČL Martinem Engelem sešli s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem, aby ho informovali o nedostatku personálu v nemocnicích.

20. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková se na MPSV sešla s ředitelem Odboru sociálních služeb, sociální práce a sociálního bydlení Mgr. Davidem Pospíšilem kvůli upřesnění postupů pracovní skupiny pro personální standardy.

* V odpoledních hodinách se předsedkyně OS Dagmar Žitníková sešla s náměstkyní ministra zdravotnictví Lenkou Teska Arnoštovou k projednání současných legislativních návrhů Ministerstva zdravotnictví.

18. července

* Předsedkyně OS Dagmar Žitníková a místopředseda Lubomír Francl jednali na zasedání odborových svazů veřejných služeb a veřejné správy o dalším společném postupu těchto OS v dalším vyjednávání o platech na rok 2018.

17. července

* K projednání prvního návrhu státního rozpočtu a k dalším důležitým bodům se sešla na svém jednání Rada hospodářské a sociální dohody ČR (tripartita). Jednání se v delegaci odborů účastnila předsedkyně OS Dagmar Žitníková.

13. července

* Jednání tripartitního pracovního týmu pro zdravotnictví se zúčastnilo vedení OS.

12. července

* Jednání dozorčí rady OS se zúčastnilo také vedení OS.

10. července – 11. července

* Jednala výkonná rada OS.

Aktuality 21. 4. 2024 / 21:06

Březen 2024

V pátek 22. března se s ministrem Marianem Jurečkou a jeho týmem sešly předsedkyně OS Dagmar Žitníková, místopředsedkyně OS Jana Hnyková a vedoucí právního a sociálního oddělení OS Ivana Břeňková.

Aktuality 15. 3. 2024 / 19:32

Únor 2024

26. února: Strategické investice a prorůstová opatření, důchody a aktuální situace ve zdravotnictví a situace ve společnosti Liberty Ostrava byly hlavními tématy jednání tripartity.

Aktuality 16. 2. 2024 / 21:56

Leden 2024

29. ledna: Na Ministerstvu zdravotnictví jednal tripartitní pracovní tým pro zdravotnictví.