Jihočeská krajská rada jednala v třeboňských lázních Aurora

Ve středu 25. května se uskutečnilo další jednání krajské rady Jihočeského kraje. Pořadatelství tentokrát padlo na lázeňskou Třeboň. Přínosným a příjemným zpestřením byla účast místopředsedkyně odborového svazu Jany Hnykové a místopředsedy svazu Lubomíra Francla.

Tématem byly informace o jednání zástupců Regionální rady ČMKOS s hejtmanem Martinem Kubou a informace členů krajské rady od jednotlivých zaměstnavatelů. Zástupci svazu nás seznámili s informacemi z posledního jednání výkonné rady. Dále jsme probrali témata související s blížícím se sjezdem OS. Na závěr se diskutovalo o vývoji členské základny a krocích sekce pro práci s členskou základnou. Další jednání krajské rady se bude konat 22. června.

Rád bych zároveň touto cestou chtěl jménem krajské rady, ale i osobně, poděkovat dlouholetému regionálnímu manažerovi a kolegovi Vaškovi Matouškovi za spolupráci. Přejeme ti hodně štěstí v dalším profesním i osobním životě.

Vašku, děkujeme.

Foto Jana Hnyková

Aktuality 25. 9. 2023 / 18:51

Brífink po krajské konferenci odborářů z Jihočeského kraje

Po krajské konferenci odborových organizací z Jihočeského kraje se ve čtvrtek 21. září v Českých Budějovicích sešli její účastníci s novináři.

Aktuality 25. 9. 2023 / 17:34

Jihočeská krajská konference – 21. 9. 2023

Krajská konference odborových organizací z Jihočeského kraje se konala ve čtvrtek 21. září.

Aktuality 23. 9. 2022 / 12:13

Jihočeská krajská konference – 22. 9. 2022

Jihočeská krajská konference jednala ve čtvrtek 22. září.