Kolegyně a kolegové v sociálních službách, vyplňte, prosím, DOTAZNÍK na téma odměňování

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v rámci projektu BiDi, posilování bipartijního dialogu v sociálních službách, je zpracovávána další studie, jejímž tématem je odměňování pracovníků v sociálních službách. Zpracovatelkou je Dr. Irena Wagnerová. Pro získávání dat vytvořila samostatný dotazník pro zaměstnavatele a samostatný pro zaměstnance. Je v našem společném zájmu poskytnout zpracovatelce co nejvíce informací. Dotazník, který naleznete na adrese: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBDc2Rvb1N0STJMbXdjWDdwU1B1anc6MQ

je elektronický, jeho vyplnění nevyžaduje příliš času. Věříme, že se otázkami úspěšně proklikáte a přispějete tak k získání co nejobjektivnějších informací a zpracování  podkladu pro následná jednání o odměňování v sociálních službách.

Prosíme i o další šíření uvedené webové adresy všem vašim spolupracovníků v sociálních službách.

S výsledky průzkumu budete samozřejmě seznámeni, k závěrům studie bude opět uspořádána konference.

V případě jakýchkoli nejasností, potíží nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na našich adresách: zdenkova.lenka@cmkos.cz nebo stepankova.ivana@cmkos.cz