Poděkování svazové právničce Štěpánce Řandové

Ráda bych poděkovala Mgr. et Ing. Štěpánce Řandové za pomoc při registraci na rejstříkovém soudě.

Náš krajský soud s pobočkou v Liberci je opravdu důsledný a žádá vše. Projít není lehké, a tak postupujeme krok za krokem a trpělivě posíláme stále další doklady. Jako základní odborová organizace neděláme nic špatného, jen hájíme naše zaměstnance. Navíc jsem přesvědčená, že máme vše po administrativní stránce v pořádku a to se musí doložit. Zvládnout to není jednoduché, to víte všichni, a proto jsem moc ráda, že na právním oddělení máme pracovnici a odbornici, které můžeme kdykoli zavolat a ona pomůže a povzbudí.

Takže ještě jednou, milá Štěpánko, za naši základní organizaci Domov důchodců Velké Hamry DĚKUJU.

Aktuality 12. 10. 2018 / 14:30

Domáhat se svých práv má smysl!

Jednou z klíčových výhod členství v OS je právo člena na zajištění bezplatné právní pomoci a bezplatného právního zastoupení, včetně řízení před soudy, to vše za podmínek Řádu právní pomoci OSZSP ČR.