PŘIDEJ SE K NÁM!

Každý někam patří. Patřit mezi odboráře je chytré, výhodné a fajn. Přidej se k nám i ty!

Když se v práci stane cokoliv, jedině odbory ti mohou pomoci a poradit, protože pracovní právo je jejich specialitou i denním chlebem. Být v odborech zamená patřit do rozvětvené rodiny, která drží při sobě. Být v odborech znamená mít super pojistku, která zajistí rychlou první pomoc i účinnou dlouhodobou péči.

Přidej se do nové skupiny na Facebooku!

Daří se vám získávat nové členy? Máte nějaké své tipy a triky? O nutnosti náboru jste toho asi už slyšeli a četli poměrně dost. Jenže jak konkrétně to udělat? V rámci projektu, který nábor a organizování řeší, vznikla nová facebooková skupina „Přidej se!“.

Má ambici stát se platformou, kde budou dostupné zajímavé informace, ale kde můžete i vy sdílet svou dobrou praxi a zkušenosti. Od tvorby propagačních materiálů až k volbě správné komunikace. Tak široká je škála témat, která zde řešíme.

Co musíte udělat? Najděte si skupinu na Facebooku (stačí kliknout na: https://www.facebook.com/groups/pridejsenabor ) a vyplňte potřebné informace. Především celé jméno (ne vždy odpovídá názvu profilu) a vaše pracoviště. Obojí potřebujeme pro ověření členství.

Těšíme se na vás!

Bc. Vojtěch Burda, DiS., manažer OS pro nábor a získávání nových členů

Podrobnější informace o všem, co potřebuješ vědět ke vstupu do odborů či k založení odborové organizace, najdeš zde na webu v části PRO ČLENY A ORGANIZACE.

Chceš-li na svém pracovišti založit odborovou organizaci, podívej se na: https://www.zdravotnickeodbory.cz/pro-cleny-a-odborove-organizace-formulare/jak-zalozit-odborovou-organizaci/

Chceš-li vstoupit do odborů, informace najdeš na: https://www.zdravotnickeodbory.cz/pro-cleny-a-odborove-organizace-formulare/jak-se-stat-clenem/

Přihlášku najdeš níže jako soubor ke stažení.

Níže jako soubor ke stažení najdeš také jeden velmi inspirativní příběh z Českých Budějovic.

Informace o benefitech členů odborového svazu  také najdeš v rubrice PRO ČLENY A ORGANIZACE.

Informace o tom, co děláme, najdeš na dalších místech celého tohoto webu.

Těšíme se, že se v našich řadách brzy potkáme i s tebou!

Aktuality 15. 7. 2024 / 19:23

Tzv. dobrovolné kompetence zdravotnických záchranářů v ČR

Časy se mění a roste poptávka po vyšších kompetencích zdravotnických záchranářů. Ovšem změny musí nejprve nastat v legislativě a teprve potom se mohou zavádět v praxi a ne opačně.

Aktuality 14. 7. 2024 / 21:04

iWorCon pro zlepšení podmínek zaměstnanců v sociálních službách

EPSU, výbor sektorového sociálního dialogu pro sociální služby (EPSU HSS) a Federace evropských sociálních partnerů (FESE) se zasadily o projekt pro zaměstnance v sociálních službách pod názvem iWorCon.

Aktuality 12. 7. 2024 / 14:43

Změny u DPP a DPČ od 1. 7. 2024

Oblast dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, tj. dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), zasáhla od konce roku 2023 řada zásadních změn.