Společně jsme silnější. I při protestu. Děkujeme za podporu!

Děkujeme za vaši podporu při současných obtížných jednáních i při Dni protestů v pondělí 17. listopadu. Děkujeme za zaslané informace a fotografie vypovídající o tom, jak jste na svých pracovištích podpořili pondělní protest odborů i jak jste u vás upořádali protestní shromáždění.

Děkujeme za videa, která jste zaslali členům vlády. Některá z nich najdete i zde na webu pod ikonkou nahoře na této straně.

Děkujeme, že nejste lhostejní, že vám záleží na budoucnosti zdravotnictví a sociální péče, na budoucnosti jejich zaměstnanců, pacientů a klientů.

Aktuality 15. 7. 2024 / 19:23

Tzv. dobrovolné kompetence zdravotnických záchranářů v ČR

Časy se mění a roste poptávka po vyšších kompetencích zdravotnických záchranářů. Ovšem změny musí nejprve nastat v legislativě a teprve potom se mohou zavádět v praxi a ne opačně.

Aktuality 14. 7. 2024 / 21:04

iWorCon pro zlepšení podmínek zaměstnanců v sociálních službách

EPSU, výbor sektorového sociálního dialogu pro sociální služby (EPSU HSS) a Federace evropských sociálních partnerů (FESE) se zasadily o projekt pro zaměstnance v sociálních službách pod názvem iWorCon.

Aktuality 12. 7. 2024 / 14:43

Změny u DPP a DPČ od 1. 7. 2024

Oblast dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr, tj. dohody o provedení práce (DPP) a dohody o pracovní činnosti (DPČ), zasáhla od konce roku 2023 řada zásadních změn.