Středočeská krajská konference 23. 9. 2021

Krajská konference Středočeského kraje se konala ve čtvrtek 23. září 2021 v budově OS. Zde se bohužel účastnil malý počet zástupců našich odborových organizací, což při pohledu do zasedací místnosti bylo překvapivé, protože počet delegátů byl poměrně vysoký, takže krajská konference nebyla usnášeníschopná a musela se svolat krajská konference v náhradním termínu.

I přes tyto počáteční komplikace pak byl průběh krajské konference plynulý a věcný. V úvodu zazněly informace o činnosti OS a plnění programu OS za uplynulé období. Předsedkyně krajské rady OS Monika Kudrová seznámila s činností krajské rady – viz níže jako soubor ke stažení. Hovořilo se i o povinnostech odborových organizací, jak vůči Rejstříkovému soudu, tak i vůči ústředí svazu. Následovaly volby delegátů celostátní konference, zvoleny byly Jana Ducháčková, Ivana Vaňoučková, Urszula Doležalová, Martina Hornofová, Ilona Kučerová, Iva Koštejnová, Romana Staffenová a Simona Hladíková. Delegátkami celostátní konference jsou také členka výkonné rady OS Monika Kudrová a členka dozorčí rady OS Blanka Bartáková.

Foto Romana Novotná

Aktuality 13. 10. 2023 / 13:38

Středočeská krajská konference – 19. 9. 2023

Krajská konference OS odborových organizací ze Středočeského kraje se konala v úterý 19. září.

Aktuality 14. 9. 2022 / 16:18

Středočeská krajská konference – 13. 9. 2022

Středočeská krajská konference jednala v úterý 13. září.

Aktuality 25. 8. 2022 / 19:49

S radním Hrabánkem o situaci v Domově U Anežky

Za vznikem nové odborové organizace jsou vždy problémy, které nedokáží zaměstnanci sami řešit a hledají pomoc a podporu u našeho odborového svazu.