Vystoupení hostů

V prvním jednacím bloku vystoupili ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR Jiří Horecký, místopředseda partnerského rakouského odborového svazu VIDA Willibald Steinkellner, předseda Slovenského odborového svazu zdravotnictví a sociálních služeb Anton Szalay a regionální tajemník Evropské federace odborových svazů veřejných služeb (EPSU) a celosvětové odborové Internacionály veřejných služeb (PSI) pro střední Evropu a západní Balkán Josef Krejbych.

V druhém jednacím bloku vystoupili bývalý předseda Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR a současný náměstek ministra zdravotnictví Jiří Schlanger, předseda Lékařského odborového klubu – Svazu českých lékařů Martin Engel a předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslav Zavadil.

Ministr zdravotnictví Leoš Heger navštívil druhý den sjezdového jednání.

Aktuality 15. 4. 2012 / 11:28

Sjezdové bulletiny

Informace o sjezdu aktuálně zachycovaly sjezdové bulletiny. Vyšla celkem tři čísla.

Aktuality 15. 4. 2012 / 11:01

Dokumenty přijaté na sjezdu

Sjezd OS projednal a schválil program činnosti na příští čtyři roky, stanovy OS, usnesení a zprávu o činnosti dozorčí rady. V listopadu 2014 na VII. sjezdu OS byly tyto dokumenty nahrazeny novými.

Aktuality 15. 4. 2012 / 9:18

Zpráva o VI. sjezdu Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR

VI. sjezd Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR se konal ve dnech 24. - 26. listopadu 2010 v hotelu Černigov v Hradci Králové. Na krajských konferencích, které se konaly od 20. září do 18. října 2010, bylo na sjezd zvoleno celkem 175 delegátů, kteří zastupovali na 400 odborových organizací, delegáty sjezdu byli také členové výkonné rady a dozorčí rady, celkem je tedy 196 delegátů.